Cerrahi Aletler

Bahadır, cerrahi aletlerin dövme malzemelerini temsilcisi olduğu firmalardan almaktadır. Müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda bu malzemeler firmamızda işlenerek nihai ürün haline getirilir. Üretimde klasik makinelerin yanı sıra modern üretim makineleri de kullanılmaktadır.

Klasik cerrahi alet başlığı altında bulunan ürünlerimiz tıp fakülteleri ve hastanelerin cerrahi branşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitliliğe ve bünyesinde birçok tıbbi ve medikal ekipmanı oluşturacak üretim potansiyeline sahiptir. Tesislerimizde; genel cerrahi, ortopedik cerrahi, beyin cerrahi, KBB, kalp ve damar cerrahi, üroloji, göz cerrahi, elektrocerrahi, mikrocerrahi, jinekoloji ve plastik cerrahi aletleri üretilmektedir.

Titanium And Micro Range

Our microsurgery instruments are produced with care, and their functions are particularly checked. The balance between the manipulation of the surgeon and the instrument is made perfectly so as not to distract the surgeon during an operation. Except for the instruments that have to be made of stainless steel, all our products are made from titanium.

 

 

 

 

Contact Us

BAHADIR
Organize Sanayi 55300
Samsun / TURKEY

Mail: info@bahadir.com.tr

Follow Us

  

Mailling List

You can subscribe to our mailing list to
be informed about the latest happenings.

   Send

Your E-mail Adress

Copyright © All Rights Reserved