GİZLİLİK POLİTİKASI

1-) Kullanıcılar herhangi bir kişisel veri sunmadan web sitesinden faydalanabilirler, siteye erişim serbest ve anonimdir.

2-) ‘’Kişisel Veri’’ terimi bu politika kapsamında; kimliğinizi saptamaya yarayacak ad-soyad, doğum tarihi, e-posta adresi, telefon numarası veya adres vs gibi gönüllü olarak vermeyi tercih ettiğiniz bilgiler olarak tanımlanır. Gönüllü olarak verilen kişisel bilgiler Bahadır A.Ş. İnsan Kaynakları tarafından arşivlenir, üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz, ifşa edilmez veya hiçbir surette açıklanmaz. Kişisel veriler toplanma amacına uygun olarak işlenir ve kullanılır. Yasal yükümlülükler, mahkeme veya kamu kurumu kararları, yurt içinde yahut yurt dışında cezai ya da hukuki soruşturma veya soruşturma halleri saklıdır.

3-) Kullanıcılar kişisel verilerinin düzeltilmesini, silinmesini ya da güncellenmesini “info@bahadir.com.tr” adresine gönderecekleri açıklayıcı e-posta yoluyla her zaman talep edebilirler. Bu talepler aksi mevzuatta yer almadığı müddetçe Bahadır için bağlayıcı olan geçerli bütün yasal ve etik bildirim, belge dosyalama ya da tutuma yükümlülüklerine tabidir.