Kullanım şartları

1-) ‘‘www.bahadir.com.tr’’ adresli bu sitenin sahibi Bahadır Tıbbi Alet Cihaz ve İnş. Mak. San. ve Tic. A.Ş. (Bahadır A.Ş., Bahadır)’dir.Bu siteyi ziyaret eden ve herhangi bir bilgiyi kullanan kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılırlar.

2-) Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve kayıplardan dolayı Bahadır A.Ş. tüzel kişiliği, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve Bahadır’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

3-) Bahadır, bu metinde yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve günceleme hakkına sahiptir; sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

4-) Bahadır A.Ş.’nin internet sitesinde yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı,bu bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda nihai ve güvenilir bilgiyi Bahadır’dan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul ve beyan eder. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. İnternet sitesindeki yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir, kullanıcı bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından maddi ve manevi zararlar dahil olmak üzere Bahadır A.Ş.’nin herhangi bir hukuki sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan eder.

5-) Bu web sitesinin kullanımından doğan veya metinde yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, Samsun Mahkemeleri ile İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.